Stale rosnąca ilość danych oraz popularność technologii takich jak chmura obliczeniowa, mobilność czy Big Data powodują, że polscy przedsiębiorcy dysponują coraz bardziej złożonym i heterogenicznym środowiskiem IT. W efekcie, kształtują się nowe obszary dla integracji, która staje się nieodzownym elementem wdrażania innowacji w przedsiębiorstwie.Rozwiązania, jakie oferujemy obejmują zarówno projektowanie i wdrażanie wydajnych środowisk sprzętowych, systemów backupu i archiwizacji danych, dostawę rozwiązań wysokiej dostępności, jak również integrację infrastruktury – na wszystkich poziomach:
Łączymy różne technologie, aby wydobyć to, co dla klienta najlepsze. Współpracujemy z globalnymi liderami rynku ITC:VMware Partner Network
Red Hat
Oracle
Citrix
HPE Partner Ready Gold Partner
HP
DELL Technologies Gold Partner
Lenovo PC Partner Gold
Fujitsu Select Expert
Huawei
Qnap
Veeam ProPartner Gold Reseller
SEP Sesam Hybrid Backup
Sophos
Symantec
Veritas
McAfee
Aruba Solution Provider Business Partner
Cisco Premier Certified
Fortinet Silver Partner
F5
Extreme Networks
Veritas
Eaton
Schneider Electric
APC
RITTAL
Apra
Legrand
Siemens
Nexans
Molex
R&M
Bosch
DSC
NEC
Samsung Silver Display
Polycom
LifeSize
Avaya
Brother
Zebra Solution Partner
Xerox
Lexmark


Oferujemy elastyczne rozwiązania, wspierające najbardziej wymagających Klientów:

Orbico

Projekt i wykonanie sieci LAN i WLAN na potrzeby nowego centrum logistycznego największego dystrybutora w Europie – spółki Orbico!

W Teresinie powstał obiekt typu built-to-suit o powierzchni 25 tys. mkw. wybudowany na potrzeby firmy Orbico – największego w Europie dystrybutora marek sektora kosmetycznego, odzieżowego czy FMCG. Z przyjemnością informujemy, że wspominana spółka wybrała nas do realizacji kompleksowego projektu wykonania sieci LAN i WLAN na potrzeby nowopowstałego obiektu.

Czytaj więcej
GPW

Już od ponad dekady otaczamy kluczowe zasoby IT GPW kompleksową opieką techniczną!

W ramach realizowanej umowy, sprawujemy pieczę nad prawidłowym funkcjonowaniem serwerów, bibliotek taśmowych marki Hewlett Packard Enterprise oraz oprogramowania Red Hat Enterprise i VMware, z jakich korzysta klient.

Czytaj więcej
SFD

Wysokowydajna platforma oparta o rozwiązania DellEMC dla usług krytycznych spółki SFD S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem biznesu prowadzonego przez klienta, pojawiła się potrzeba optymalizacji środowiska IT dedykowanego do obsługi systemu ERP. Analizując wymagania spółki SFD, zaproponowaliśmy zastąpienie posiadanego środowiska platformą wysokiej wydajności stworzoną w oparciu o rozwiązania marki DellEMC.

Czytaj więcej