Boy Travelling

Takimi projektami chwalimy się najchętniej. Dlaczego? Bo realizując to, w czym czujemy się najlepiej, jednocześnie pomagamy! :)

 

Głównym celem Projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID – 19” jest zapobieganie i ograniczenie negatywnych skutków wystąpienia COVID-19 w obszarze pieczy zastępczej. Środki z projektu zostały przeznaczone m.in. na zakup urządzeń oraz oprogramowania umożliwiających zdalną naukę, sprzęt ochrony osobistej i środki dezynfekcyjne dla regionalnych placówek opiekuńczo-terapeutycznych, rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

W ramach podpisanej z Miastem Bydgoszcz umowy, dostarczyliśmy 247 szt. laptopów Lenovo wyposażonych w szybkie dyski SSD i wydajne procesory AMD Ryzen oraz 49 szt. słuchawek nausznych dla potrzeb Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

 

Wymagany termin realizacji stanowił spore wyzwanie, natomiast dzięki skutecznej współpracy z producentem dostawa została zrealizowana sprawinie, zgodnie z oczekiwaniami klienta – wyjaśnia Marcin Joka, który nadzorował projekt po stronie Infomex.

Łączna wartość dostawy wyniosła blisko 610 000 zł.