Fortinet webinarium bezpieczny dostęp do sieci na home office Infomex

Nowa rzeczywistość, z jaką przyszło się nam zmierzyć w związku z pandemią koronawirusa, dla wielu organizacji oznacza nagłą potrzebę zapewnienia pracownikom bezpiecznego, zdalnego dostępu do sieci i codziennych narzędzi pracy. Zdolność do obsługi pracy zdalnej staje się krytyczna dla zapewnienia ciągłości biznesowej i bezpieczeństwa danych znakomitej większości organizacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich przedsiębiorstw, jeden z naszych kluczowych partnerów - firma Fortinet organizuje cykl webinariów poświęconych tematyce pracy zdalnej.

Rozwiązania Fortinet Teleworker umożliwiają przedsiębiorcom zapewnienie pracownikom bezpiecznej łączności, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. W imieniu Fortinet zapraszamy do udziału w webinariowym maratonie – przed nami pierwsze 3 spotkania:

  • Środa, 25 marca, godz. 13:00 – Mechanizm podwójnego uwierzytelniania potrzebny od zaraz - Rejestracja
  • Czwartek, 26 marca, godz. 12:05 – Praca zdalna za pomocą SSL-VPN - Rejestracja
  • Piątek, 27 marca, godz. 12:05 – Bezpieczny dostęp bez VPN - Rejestracja

Wszystkich zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań prezentowanych podczas webinariów zapraszamy do kontaktu pod adresem: biuro@infomex.pl. Przez wzgląd na powagę sytuacji, z jaką przyszło się nam zmierzyć, deklarujemy naszą pomoc i gotowość do realizacji wdrożeń w trybie pilnym.